Вы сейчас просматриваете Медину пригласили на обучение два ведущих университетов США

Медину пригласили на обучение два ведущих университетов США

Ученица Назарбаев Интеллектуальной школы города Кызылорда Медина Нарманова получила возможность обучаться в престижных высших учебных заведениях Америки. Выпускница этого года стала обладательницей президентского образовательного гранта Алабамского Университета, а также 50 % скидки на обучение в Иллинойском институте. Медина подавала заявку на участие в программе бакалавриата по специальности «Управление бизнесом» и сегодня ждет результаты еще от 5 университетов. Стоит отметить, что в этом году школу оканчивают 95 кызылординских интеллектуалов.

Медину пригласили на обучение два ведущих университетов США

Вы сейчас просматриваете Мединаға АҚШ-тың қос жоғары оқу орны шақырту жіберді

Мединаға АҚШ-тың қос жоғары оқу орны шақырту жіберді

Қызылорда қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің түлегі Медина Нарманова Америкадағы екі университетте білім алу мүмкіндігіне ие болды. Атап айтқанда, жас зияткер әлемдегі топ ЖОО қатарына енетін — Алабама Университетінің президенті тағайындаған 100 % оқу грантын иеленді. Сондай-ақ, Иллинойс Институты де түлегімізге 50 % оқу гранты мен стипендия беруге дайын екендіктерін жеткізді. Бұл қос білім ордасында «Бизнес менеджмент» мамандығы бойынша оқуға құжат тапсырған Медина алдағы уақытта тағы 5 жерден жауап күтіп отыр екен. Айта кетейік, биыл мектептен 95 оқушы түлеп ұшқалы отыр. Бүгінде олар қалаған мамандықтары бойынша жоғары оқу орындарының конкурстық іріктеуіне құжат тапсырып, бақтарын сынауда.