Вы сейчас просматриваете ПЕДАГОГИ ГОРОДА НА МЕТОДИЧЕСКОМ ДНЕ

ПЕДАГОГИ ГОРОДА НА МЕТОДИЧЕСКОМ ДНЕ

Около 200 учителей общеобразовательных школ города Кызылорда посетили методические дни Назарбаев Интеллектуальной школы и усовершенствовали свою педагогическую практику.

В рамках обновленного содержания образования с целью внедрения инноваций в педагогическую деятельность педагогов в Назарбаев Интеллектуальной школе Кызылорды прошли методические дни. Мероприятие посетили около 200 учителей музыки, искусства и физико-математических дисциплин из 54 городских общеобразовательных учреждений.

На мероприятии по трансляции опыта были представлены интерактивные методы проведения на уроках работу с информацией, возможности использования ИКТ для интенсивное освоения учебных материалов и другие полезные образовательные ресурсы.

Учителя в группах посетили открытые уроки педагогов интеллектуальной школы, где смогли ознакомились с современными методиками преподавания, организацией и способами проведения индивидуальных, парных и групповых работ. Кроме того, слушатели получить ответы, касающиеся системы оценивания учащихся.

В завершении участники обсудили пути проведения рефлексии для совершенствования педагогической деятельности, получили методическую помощь квалифицированных специалистов по эффективному планированию урока.

Вы сейчас просматриваете ПЕДАГОГИ ГОРОДА НА МЕТОДИЧЕСКОМ ДНЕ

ПЕДАГОГИ ГОРОДА НА МЕТОДИЧЕСКОМ ДНЕ

Вы сейчас просматриваете ҚАЛА МҰҒАЛІМДЕРІ ӘДІСТЕМЕЛІК КҮНДЕ

ҚАЛА МҰҒАЛІМДЕРІ ӘДІСТЕМЕЛІК КҮНДЕ

[vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_images_carousel images=»5088,5089,5090,5091,5092,5093,5094,5095,5096,5097,5098,5099,5087″ img_size=»700х480″][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Қызылорда қаласындағы жалпы білім беретін мектептердің 200 жуық мұғалімдері Назарбаев Зияткерлік мектебінің ұйымдастыруымен өткен әдістемелік күнде педагогикалық тәжірибелерін жақсартты.

Жаңартылған білім беру мазмұнына сәйкес педагог тәжірибесіне жаңашылдықтар енгізу мақсатында Назарбаев Зияткерлік мектебі кезекті тәжірибе тарату семинарын өткізді. Шараға қаладағы 54 жалпы білім беретін мектептің 200 тарта физикалық-математикалық бағыттағы және ән-әуез, өнер пәндерінің мұғалімдері қатысты.

Іс-шараның ашылуында қатысушыларға «Сабақ барысында ақпараттармен жұмыс ұйымдастырудың әдіс-тәсілдері» тақырыбында интербелсенді таныстырылым ұсынылып, оқу материалдарының интенсивті меңгерілуіне АКТ қолданудың мүмкіндіктері мен пайдалы сілтемелер мен ресурстар тізімі көрсетілді.

Пәндер бойынша бөлініп, қатысушылар зияткерлік мектептің мамандары өткізген ашық сабақтарына қатысуға мүмкіндік алды. Мұғалімдер пән бойынша жаңа тақырыпты түсіндірудің заманауи тәсілдері мен жекелеген, топтық жұмыстарды ұйымдастыру әдістерімен танысты. Оқушыларды бағалау үдерісі кезіңде тәжірибелерінде туындаған сұрақтарына жауап алды.

Сонымен қатар, қатысушылар педагогикалық тәжірибелерін жақсарту үшін рефлексия жүргізу жолдарын өзара талқылап, тәжірибелі мамандардан сабақты тиімді жоспарлау бойынша әдістемелік көмек алды.