Вы сейчас просматриваете СТАРТОВАЛА ПРАЗДНИЧНАЯ НЕДЕЛЯ ДЛЯ МАМ

СТАРТОВАЛА ПРАЗДНИЧНАЯ НЕДЕЛЯ ДЛЯ МАМ

[vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_images_carousel images=»5655,5656,5657,5658,5659,5660,5661,5662,5663,5664,5665,5654″ img_size=»700х480″ autoplay=»yes»][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]В преддверии празднования Международного женского дня ученики Назарбаев Интеллектуальной школы Кызылорды организовали праздничную неделю, в рамках которой проведут концерты для своих мам.

Данный проект реализуется в школе с прошлого года и направлен на пропаганду роли женщин в обществе, проявление уважения и заботы матерям. Ученики каждых классов готовят концертные программы и вместе со своими мамами отмечают праздник в школе.

Открыли праздничную неделю учащиеся 7 «D» класса под руководством педагога – куратора Гульзат Шынтасовой. Юные дарования выступили с песнями и танцами, организовали интересные игры, подарили «сладкие» цветы, сделанные своими руками. Свою благодарность и любовь маме ребята выразили в специально подготовленных видеороликах.

Поздравить прекрасную половину человечества пришли и папы, которые вместе с детьми спели красивые песни для милых дам. Также мальчики в стихах воспели положительные качества своих одноклассниц и подарили им памятные сувениры.

Надо сказать, что на мероприятии присутствовали родители каждого ученика. Подобные концерты будут проходить ежедневно в стенах школы для всех родительниц 7–12–классов с 4 по 6 марта.

СТАРТОВАЛА ПРАЗДНИЧНАЯ НЕДЕЛЯ ДЛЯ МАМ

Вы сейчас просматриваете АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН МЕРЕКЕЛІК АПТАЛЫҚ БАСТАЛДЫ

АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН МЕРЕКЕЛІК АПТАЛЫҚ БАСТАЛДЫ

[vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_images_carousel images=»5655,5656,5657,5658,5659,5660,5661,5662,5663,5664,5665,5654″ img_size=»700х480″ autoplay=»yes»][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Халықаралық әйелдер мерекесі қарсаңында Қызылордадағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің оқушылары мерекелік апталық ұйымдастырып, ата-аналарына концерттік шаралар өткізуде.

Нәзік жандылардың қоғамдағы рөлін насихаттау және аналарына деген құрметттері мен мейірімдерін көрсету мақсатында қолға алған жоба биыл екінші жыл дәстүрлі түрде өткізіліп келеді. Мектептің әр сынып оқушылары аналарына арнап концерттік бағдарлама әзірлеп, мерекені бірге мектепте атап өтуде.

Мерекелік апталықты педагог-куратор Гүлзат Шынтасова жетекшілігімен 7 «D» сыныбының зияткерлерлері салтанатты түрде ашып, алғашқы болып концерт берді. Бойындағы бар білімдері мен таланттарын ұштастыра білген жас жеткіншектер аналар туралы әндерден шашу шашып, мың бұрала биледі. Оқушылармен бірге әкелері де әндерін арнап, көрермен аруларды мерекемен құттықтады. Концерт барысында аналар арасында қызықты ойындар ойнатылып, оларға деген шексіз алғыстары мен махаббаттарын оқушылар бейнебаян арқылы жеткізе білді.

Шара соңында ер балалар сыныптас ару қыздардың бойындағы ерекше қасиеттерін өлең шумақтарында сипаттап, сыйлықтарын үйлестірді. Және де барлық ата-наларға да оқушылар өз қолдарынан шыққан «тәтті» гүл шоқтарын сыйға тартты.

Айта кетейік, шараға 7 «D» сыныбының барлық ата-аналары қызығушылық танытып, түгел қатысты.

Мұндай шаралар мектептің 7 – 12 – сыныптардың аналары үшін наурыз айының төртінші жұлдызы мен алтысы аралығында күн сайын өткізілетін болады.